Válečky na míru 

Laserované embosované válečky na míru dle vlastního návrhu.

Na výběr máte buď standardní velikost nebo menší variantu, která si ničím nezadá s větší verzí.

Embosované válečky si můžete navrhnout zcela sami v našem novém konfigurátoru, zadat opakující se text či vybrat vzor z naší nabídky a navrhnout pouze krátký text. Ten může posloužit jako věnování, jméno oslavence/kyně nebo například číslovka narozenin. Záleží na Vás jaký váleček si vyberete. Všechny jsou skvělou volbou a stanou se vhodným svatebním dárkem, dárkem k výročí, narozeninám nebo jen tak pro radost.

Zobrazeno 1 – 14 z 14 položek
 • 650 Kč Do 2 - 5 pracovních dnů
  Menší embosovaný váleček s vlastním opakujícím se textem! Tento originální dárek potěší každého a navíc dokáže vykouzlit opravdu jedinečné dobroty s věnováním, vlastním jménem nebo jiným textem.  Text na váleček, typ písma a případně i symbol můžete nastavit níže. Vzor na váleček bude vylaserován zrcadlově obráceněn pokud neurčíte jinak.
 • 600 Kč 2 - 5 pracovní dny
  Malý vzorovaný váleček na těsto se vzorem "Lípa" a věnováním v oválném rámečku. Text, obrázek či jejich kombinaci si můžete sami navrhnout v našem konfigurátoru, viz. VLASTNÍ NÁVRH.
 • 600 Kč 2 - 5 pracovní dny
  Malý vzorovaný váleček na těsto se vzorem "Bebe" a věnováním v oválném rámečku. Text, obrázek či jejich kombinaci si můžete sami navrhnout v našem konfigurátoru, viz. VLASTNÍ NÁVRH.
 • 700 Kč Do 2 - 7 pracovních dnů
  Menší embosovaný váleček se zcela vlastním vzorem. Popusťte úzdu fantazii a navrhněte si vzor válečku podle sebe! Náš váleček s originálním vzorem bude jedinečným svatebním darem, dárekm k narozeninám, výročí nebo jen tak pro radost. Postup objednávky: 1, Klikněte na "VLASTNÍ DESIGN" 2, Vytvořte originální vzor válečku a dále postupujte dle pokynů
 • 600 Kč 2 - 5 pracovní dny
  Malý vzorovaný váleček na těsto se vzorem "LUČNÍ" a věnováním v rámečku. Text, obrázek či jejich kombinaci si můžete sami navrhnout v našem konfigurátoru, viz. VLASTNÍ NÁVRH.
 • 850 Kč do 3 pracovních dnů
  Embosovaný váleček se vzorem z naší nabídky a krátkým textem či grafikou v oválném rámečku. Váleček s originálním věnováním, jménem oslavence nebo číslovkou jubilea se nikdy neomrzí a potěší malé i velké. Postup objednávky: 1, Vyberte vzor válečku (náhled viz VZORY VÁLEČKŮ) 2, Klikněte na "VLASTNÍ DESIGN" 3, Navrhněte si váleček a dále postupujte dle pokynů
 • 600 Kč 2 - 5 pracovní dny
  Malý vzorovaný váleček na těsto se vzorem "KVĚTINOVÝ" a věnováním v rámečku. Text, obrázek či jejich kombinaci si můžete sami navrhnout v našem konfigurátoru, viz. VLASTNÍ NÁVRH.
 • 850 Kč do 3 pracovních dnů
  Embosovaný váleček se vzorem z naší nabídky a krátkým textem či grafikou v rámečku. Originální dárek s věnováním, přáním nebo obrázkem dle Vašeho návrhu dokáže vykouzlit opravdu jedinečné dobroty.  Postup objednávky: 1, Vyberte vzor válečku (náhled viz VZORY VÁLEČKŮ) 2, Klikněte na "VLASTNÍ DESIGN" 3, Navrhněte si váleček a dále postupujte dle pokynů
 • 900 Kč Do 2 - 5 pracovních dnů
  Embosovaný váleček  s opakujícím se textem! Tento originální dárek potěší každého a navíc dokáže vykouzlit opravdu jedinečné dobroty s věnováním, vlastním jménem nebo jiným textem. Je to jen na Vás a Vaší fantazii. Text na váleček, typ písma a případně i symbol můžete nastavit níže. Vzor na váleček bude vylaserován zrcadlově obráceněn pokud neurčíte jinak.
 • 600 Kč 2 - 5 pracovní dny
  Malý vzorovaný váleček na těsto se vzorem "SRDCE" a přáním v rámečku. Text, obrázek či jejich kombinaci si můžete sami navrhnout v našem konfigurátoru, viz. VLASTNÍ NÁVRH.
 • 600 Kč 2 - 5 pracovní dny
  Malý váleček na sušenky a další dobroty se vzorem "MYŠÁK" a přáním v rámečku. Text, obrázek či jejich kombinaci si můžete sami navrhnout v našem konfigurátoru, viz. VLASTNÍ NÁVRH.
 • 600 Kč 2 - 5 pracovní dny
  Malý váleček na sušenky a další dobroty se vzorem "COFFEE" a přáním v rámečku. Text, obrázek či jejich kombinaci si můžete sami navrhnout v našem konfigurátoru, viz. VLASTNÍ NÁVRH.
 • 600 Kč 2 - 5 pracovní dny
  Malý váleček na sušenky a další dobroty s autíčkovým vzorem  a přáním v rámečku. Text, obrázek či jejich kombinaci si můžete sami navrhnout v našem konfigurátoru, viz. VLASTNÍ NÁVRH.
 • 600 Kč 2 - 5 pracovní dny
  Malý váleček na sušenky a další dobroty se vzorem pejsků a přáním v rámečku. Text, obrázek či jejich kombinaci si můžete sami navrhnout v našem konfigurátoru, viz. VLASTNÍ NÁVRH.
Zobrazeno 1 – 14 z 14 položek

Naposled zobrazeno

Žádné produkty

Menu