Nůž Victorinox EvoWood 10 s gravírováním

Kapesní nůž Victorinox EvoWood 10 s precizně opracovanou rukojetí z ořechového dřeva, na kterou vám rádi vylaserujeme věnování, přání nebo třeba jméno obdarovaného. Na nůž lze zvěčnit i jednoduchou grafiku. Nůž od Švýcarské značky s vlastním jménem může být vhodným dárkem pro tatínka, manžela i dědečka. Často je tento typ nože objednáván jako svatební dar, viz produktové foto. Laserovat lze na obě strany nože. Druhá strana je za příplatek 100 Kč.

Počet funkcí: 11

1 250,00 Kč (s DPH)
produkt skladem - gravírování 1-3 pracovní dny

Nastavení produktu

(+100,00 Kč)
Popis

Kapesní nůž Victorinox EvoWood 10 s laserováním

Kapesní nože od firmy Victorinox jsou zárukou té nejvyšší kvality. Darováním tohoto praktického dárku uděláte radost ke kulatým narozeninám, k výročí svému miláčkovi, nebo třeba kamarádovi k narozeninám. Záleží jen na vaší fantazii a textu, který si u nás necháte zvěčnit na tento produkt.

-

Funkce nože Victorinox EvoWood 10: velký nůž, pilník na nehty a čistič nehtů, vývrtka, otvírák na konzervy s malým šroubovákem (i pro křížové šrouby), otvírák na láhve se šroubovákem a pojistkou, odstraňovač izolace z drátů, výstružník, bodec, nerezový kroužek na klíče

Detaily produktu

Parametry

Hmotnost:
54 g
Material:
dřevo; nerez
Rozměry:
85 x 28 x 18 mm
Recenze
Žádné komentáře
NÁHLED PÍSMA
napamatku.cz
Nelze se přihlásit na Instagram
Žádná média