Válečky na míru

Laserované embosované válečky na míru dle vlastního návrhu.

Na výběr máte buď standardní velikost nebo menší variantu, která si ničím nezadá s větší verzí.

Embosované válečky si můžete navrhnout zcela sami v našem novém konfigurátoru, zadat opakující se text či vybrat vzor z naší nabídky a navrhnout pouze krátký text. Ten může posloužit jako věnování, jméno oslavence/kyně nebo například číslovka narozenin. Záleží na Vás jaký váleček si vyberete. Všechny jsou skvělou volbou a stanou se vhodným svatebním dárkem, dárkem k výročí, narozeninám nebo jen tak pro radost.

Filtrovat podle
650,00 Kč (s DPH)
Menší embosovaný váleček s vlastním opakujícím se textem! Tento originální dárek potěší každého a navíc dokáže vykouzlit opravdu jedinečné dobroty s věnováním, vlastním jménem nebo jiným textem. 
700,00 Kč (s DPH)
Menší embosovaný váleček se zcela vlastním vzorem. Popusťte úzdu fantazii a navrhněte si vzor válečku podle sebe! Náš váleček s originálním vzorem bude jedinečným svatebním darem, dárekm k narozeninám, výročí nebo jen...
900,00 Kč (s DPH)
Embosovaný váleček  s opakujícím se textem! Tento originální dárek potěší každého a navíc dokáže vykouzlit opravdu jedinečné dobroty s věnováním, vlastním jménem nebo jiným textem. Je to jen na Vás a Vaší fantazii.
napamatku.cz
Nelze se přihlásit na Instagram
Žádná média